Hanger Bolt (M10x300 A2)

Hanger Bolt (M10x300 A2) - kombinovaný šroub - pro přichycení lišty ke střeše - pro typy střech, kde se nepoužívá střešní hák.
Výrobce: Sunfixings
Kód: SF-018-A
dodací lhůta : Do týdne
176,00 Kč s DPH

Společnost SUNFIXINGS vznikla v lednu 2011 a od samého počátku působí v solárním průmyslu. Za dobu své existence si jako důvěryhodný lídr v oblasti navrhování, výroby a dodávek kvalitních solárních fotovoltaických montážních systémů vybudovala stabilní pozici s rostoucí tendencí. Hlavní zásadou společnosti SUNFIXINGS je kvalita, trvalá flexibilitě a inovace.

Konstrukční prvky jsou nepostradatelnou součástí každé fotovoltaické elektrárny. Uchycují panel na střechu a specificky konstruované pro jednotlivé typy střech.

Standartně máme skladem konstrukční prvky na sedlové taškové střechy. Na všechny ostatní typy střech dodáváme na objednávku, avšak s krátkými dodacími lhůtami.

Komponenty SUNFIXSINGS se vyznačují rychlou a snadnou montáží a jednoduchou manipulovatelností, a to díky nízké váze a stavebnicové konstrukci.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hanger Bolt (M10x300 A2)  - kombinovaný šroub - k dodání v délce 100, 200 a 300 mm - AKTUÁLNĚ NAKUPUJETE DÉLKU 300 mm.

Materiál: nerezová ocel
Rozměr: 300 mm

DATASHEET: ke stažení ZDE

Specifikace produktů
Název atributuHodnota atributu
PRODUKTOVÝ LIST

HERE

Produktový tag