Hliníkový profil - kolejnice 40 × 60 × 3400 mm

Hliníkový nosník pod fotovoltaické, nebo jiné, panely.
Výrobce: Sunfixings
Kód: SF-004-A
1 028,50 Kč s DPH

Společnost SUNFIXINGS vznikla v lednu 2011 a od samého počátku působí v solárním průmyslu. Za dobu své existence si jako důvěryhodný lídr v oblasti navrhování, výroby a dodávek kvalitních solárních fotovoltaických montážních systémů vybudovala stabilní pozici s rostoucí tendencí. Hlavní zásadou společnosti SUNFIXINGS je kvalita, trvalá flexibilita a inovace.

Konstrukční prvky jsou nepostradatelnou součástí každé fotovoltaické elektrárny. Uchycují panel na střechu a specificky konstruované pro jednotlivé typy střech.

Standartně máme skladem konstrukční prvky na sedlové taškové střechy. Na všechny ostatní typy střech dodáváme na objednávku, avšak s krátkými dodacími lhůtami.

Komponenty SUNFIXSINGS se vyznačují rychlou a snadnou montáží a jednoduchou manipulovatelností, a to díky nízké váze a stavebnicové konstrukci.

Parametry:

  • materiál: tažený hliník – významně nižší vibrace (např. při vyšších rychlostech větru) a je také pevnější než nerez.
  • háky se umisťují až 2,5 metru od sebe, čímž snadno uspoříte čas, materiál i práci (instalace je rychlejší a snadnější) = šetříte peníze z mnoha úhlů pohledu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hliníkový nosník pod fotovoltaické, nebo jiné, panely. Díky své konstrukci vhodný pro uchycení na šikmých taškových, plechových, šindelových i rovných střechách.

Kolejnice je hlavním nosným prvkem konstrukčního systému. Pomocí háků je připevněna ke konstrukci střechy a pomocí jednotlivých úchytek jsou na něj připevněny FV panely.

Díky pevnosti profilu 40x60 a konstrukci háku můžeme dávat od sebe háky až 2,5 m, čímž snadno uspoříme čas, materiál i práci (instalace je rychlejší a snadnější), takže šetříme peníze z mnoha úhlů pohledu.

Délka kolejnice: 3,4 m
Profil: 40 x 60 mm


DATASHEET: ke stažení ZDE

Specifikace produktů
Název atributuHodnota atributu
PRODUKTOVÝ LIST

ZDE

Produktový tag