Nabíjecí stanice (Wallbox)

Wallbox u vás doma nabije váš elektromobil 10x rychleji, než u klasické zásuvky 230V. Nabíjecí stanice pro elektroautomobil je zařízení, které umožňuje nabíjet baterii elektromobilu. Tyto stanice jsou navrženy tak, aby poskytovaly elektromobilům rychlou a bezpečnou nabíjecí službu. Mít domácí nabíjecí stanici pro elektromobil má několik výhod:

  1. Pohodlnost a úspora času a peněz - Nabíjecí stanice v domácím prostředí umožňuje nabíjet elektromobil pohodlně a rychle. Nabíjení elektromobilu doma vám umožní úsporu času a peněz, protože nemusíte jezdit na veřejné nabíjecí stanice a platit za nabíjení.

  2. Flexibilita - S domácí nabíjecí stanicí můžete nabíjet elektromobil kdykoli potřebujete a kdykoli vám to vyhovuje, bez ohledu na to, zda je to v noci nebo během dne.

  3. Snadné sledování nákladů - S domácí nabíjecí stanicí můžete snadno sledovat, kolik elektřiny váš elektromobil spotřebovává a kolik to stojí. To vám umožní plánovat své náklady na pohonné hmoty a případně upravit své jízdní návyky tak, aby byly co nejefektivnější.

Celkově lze říci, že mít domácí nabíjecí stanici pro elektromobil může zlepšit vaši celkovou zkušenost s elektromobily a nabíjením, stejně jako vám umožnit úsporu času, peněz a uhlíkových emisí.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Wallbox Solax Smart charger X3-EVC-11kW

SMART EV CHARGER X3-EVC11K
20 328,00 Kč s DPH

Wallbox Solax Smart charger X3-EVC-22kW

SKLADEM U DODAVATELE Wallbox Solax Smart charger X3-EVC-22kW
23 716,00 Kč s DPH