O nás

Za vším se skrývá člověk. Jsme lidé jako Vy a naším cílem je svým zákazníkům přinášet přidanou hodnotu v jejich podnikání a zájmech.

V roce 2010 jsme začali dodávat svým zákazníkům Kotle pojmenované Fénix. Následovala myšlenka si vyrobené teplo uschovat, a tak přišly na pořad dne akumulační nádrže různých velikostí. A protože jde doba spolu s technologiemi kupředu mílovými kroky, k fotovoltaice byl už jen krůček. Jenže taková fotovoltaika, to je nesmírně obsáhlý obor - téma, které jednoho pohltí celým svým rozsahem. A tak jsme portfolio rozšířili nejen o veškeré komponenty ke stavbě fotovoltaických elektráren, ale rozhodli jsme se i pro další zdroj tepla, kterým je tepelné čerpadlo.

Baví nás ta různorodost a přesto jednota – většina našich produktů lze zkombinovat a vzniká tak zajímavý ucelený e-shop, díky kterému vám můžeme nabídnout všechno, co vás v tomto oboru napadne. Vždy však s ohledem na kvalitu výrobku, prověřené výrobce i široké spektrum použití. Snažíme se Vám vyjít vstříc a odpovědět na všechny Vaše otázky.

Dokážeme si poradit s vyřízením dotací anebo stavbou fotovoltaické elektrárny, stejně jako montáží čerpadla/kotle/akumulační nádrže anebo kombinací uvedeného. Pro tyto případy nás neváhejte navštívit na www.greendrop.cz.

No a jestli máte zájem nakupovat pravidelně a/anebo ve velkém, neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci, ať už bude v jakékoli formě...