Roof Hook - hliníkový střešní hák

Hák pro uchycení solárních (fotovoltaických) panelů na taškovou střechu.
Výrobce: Sunfixings
Kód: SF-001
332,75 Kč s DPH

Společnost SUNFIXINGS vznikla v lednu 2011 a od samého počátku působí v solárním průmyslu. Za dobu své existence si jako důvěryhodný lídr v oblasti navrhování, výroby a dodávek kvalitních solárních fotovoltaických montážních systémů vybudovala stabilní pozici s rostoucí tendencí. Hlavní zásadou společnosti SUNFIXINGS je kvalita, trvalá flexibilita a inovace.

Konstrukční prvky jsou nepostradatelnou součástí každé fotovoltaické elektrárny. Uchycují panel na střechu a specificky konstruované pro jednotlivé typy střech.

Komponenty SUNFIXSINGS se vyznačují rychlou a snadnou montáží a jednoduchou manipulovatelností, a to díky nízké váze a stavebnicové konstrukci.

Parametry:

  • materiál: tažený hliník – se vyznačuje významně nižšími vibracemi (např. při vyšších rychlostech větru) a je také pevnější než nerez.
  • díky pevnosti profilu 40x60 a konstrukci háku se umisťují háky až 2,5 metru od sebe, čímž snadno uspoříte čas, materiál i práci (instalace je rychlejší a snadnější) = šetříte peníze z mnoha úhlů pohledu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hliníkový střešní hák pro uchycení solárních (fotovoltaických) panelů na sedlovou taškovou střechu - je vhodný pro pálené a betonové tašky. Způsob instalace je závislý na skladbě střechy. Hák se skládá ze dvou částí, které jsou navzájem spojeny jedním šroubem. Součástí je již štoub T-Bolt pro přichycení kolejnice. Hák je možno rozšroubovat a plato otočit podle potřeby.

Obsahuje: Hák, základnu se šroubem a maticemi, T-Bolt pro přichycení kolejnice

Rozměry základní desky: 100 x 95 mm
Rozměry ramene: 206 x 35 mm
Tloušťka: 7 mm
Hmotnost: 0,478 kg

DATASHEET: ke stažení ZDE

Specifikace produktů
Název atributuHodnota atributu
PRODUKTOVÝ LIST

ZDE

Produktový tag