Systém pro sedlovou taškovou střechu

Kotvení pro sedlové taškové střechy s jednoduchou instalací na krovy. Cenová nabídka bude upřesněna podle rozmístění panelů, počtu řad atp. Na váš projekt vám vše rádi spočítáme - stačí nás kontaktovat pro zadání údajů na +420 737 413 598 anebo obchod@lumiservis.cz.
Výrobce: Sunfixings
dodací lhůta : Skladem do týdne
Volat pro zjištění ceny

Komponenty SUNFIXINGS vynikají rychlou a snadnou montáží a jednoduchou manipulovatelností, a to díky nízké váze a stavebnicové konstrukci.

Systém pro sedlovou taškovou střechu obsahuje následující komponenty:

Počty kusů a přesné specifikace jednotlivých komponent zjistíme v závislosti na rozmístění panelů na Vaší střeše, počtu řad atp. Na váš projekt vám vše rádi spočítáme - stačí nás kontaktovat pro zadání údajů na +420 737 413 598 anebo obchod@lumiservis.cz

 

Sunfixings logo

Parametry systému:

materiál: tažený hliník se vyznačuje významně nižšími vibracemi (např. při vyšších rychlostech větru) a je také pevnější než nerez.

díky tuhosti profilu kolejnice 40x60mm a ojedinělé konstrukci samotného háku se mohou ukotvit háky až na vzdálenost 2,5 metru od sebe, čímž snadno uspoříte čas, materiál i práci (instalace je rychlejší a levnější) = šetříte peníze z mnoha úhlů pohledu.

Vhodná střešní krytina:

Pálené a betonové tašky

Vhodný sklon střechy: 

10°-45°

Solární panely:

Určeno pro všechny druhy solárních panelů

Materiál kolejnice a komponent:

hliník

Materiál šrouby, vruty a upevnění: 

nerezová ocel

Katalog všech konstrukčních prvků na sedlové taškové střechy ke stažení ZDE

 

Výhody:

Jediný střešní hák na velké množství různých typů střešních tašek s různými vlastnostmi
Větší flexibilita konstrukce
Rychlejší práce s nižším počtem komponent
- svorky modulů, montážní lišta, střešní hák a upevňovací šrouby
Pevnost profilu a konstrukce háku umožňuje dávat od sebe háky až 2,5 m
Délka kolejnice: 3,6 m

Konstrukce Sunfixings na instalaci

Společnost SUNFIXINGS vznikla v lednu 2011 a od samého počátku působí v solárním průmyslu. Za dobu své existence si jako důvěryhodný lídr v oblasti navrhování, výroby a dodávek kvalitních solárních fotovoltaických montážních systémů vybudovala stabilní pozici s rostoucí tendencí. Hlavní zásadou společnosti SUNFIXINGS je kvalita, trvalá flexibilita a inovace.

Jsme testováni a schváleni MCS 012

Plně podporujeme požadavek na certifikaci MCS 012 pro montážní systémy na šikmé střechy, který vstoupil v platnost v roce 2014, a od té doby sledujeme všechny důležité kroky, abychom tomuto systému vyhověli a dali mu obsah.