Úchytka koncová

Hliníková koncová úchytka, která slouží k přichycení krajních panelů s tloušťkou rámu 30 až 50 mm ke konstrukci na střeše.
Výrobce: Sunfixings
Kód: SF-011
66,55 Kč s DPH

Společnost SUNFIXINGS vznikla v lednu 2011 a od samého počátku působí v solárním průmyslu. Za dobu své existence si jako důvěryhodný lídr v oblasti navrhování, výroby a dodávek kvalitních solárních fotovoltaických montážních systémů vybudovala stabilní pozici s rostoucí tendencí. Hlavní zásadou společnosti SUNFIXINGS je kvalita, trvalá flexibilita a inovace.

Konstrukční prvky jsou nepostradatelnou součástí každé fotovoltaické elektrárny. Uchycují panel na střechu a specificky konstruované pro jednotlivé typy střech.

Standartně máme skladem konstrukční prvky na sedlové taškové střechy. Na všechny ostatní typy střech dodáváme na objednávku, avšak s krátkými dodacími lhůtami.

Komponenty SUNFIXSINGS se vyznačují rychlou a snadnou montáží a jednoduchou manipulovatelností, a to díky nízké váze a stavebnicové konstrukci.

Parametry:

  • materiál: tažený hliník – významně nižší vibrace (např. při vyšších rychlostech větru) a je také pevnější než nerez.
  • háky se umisťují až 2,5 metru od sebe, čímž snadno uspoříte čas, materiál i práci (instalace je rychlejší a snadnější) = šetříte peníze z mnoha úhlů pohledu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hliníková koncová úchytka, která slouží k přichycení krajních panelů s tloušťkou rámu 30 až 50 mm ke konstrukci na střeše. 

Barva: stříbrná / černá
Minimální tloušťka rámu panelu: 30 mm
Maximální tloušťka rámu panelu: 50 mm
Míra utažení: 16 Nm za použití 8 mm imbus

DATASHEET: ke stažení ZDE

Specifikace produktů
Název atributuHodnota atributu
PRODUKTOVÝ LIST

ZDE

Produktový tag