Úchytka univerzální XL stříbrná

Hliníková univerzální úchytka, která slouží k přichycení panelů s tloušťkou rámu až 40 mm ke konstrukci na střeše.
Výrobce: Sunfixings
Kód: SF-009
65,34 Kč s DPH

Společnost SUNFIXINGS vznikla v lednu 2011 a od samého počátku působí v solárním průmyslu. Za dobu své existence si jako důvěryhodný lídr v oblasti navrhování, výroby a dodávek kvalitních solárních fotovoltaických montážních systémů vybudovala stabilní pozici s rostoucí tendencí. Hlavní zásadou společnosti SUNFIXINGS je kvalita, trvalá flexibilita a inovace.

Konstrukční prvky jsou nepostradatelnou součástí každé fotovoltaické elektrárny. Uchycují panel na střechu a specificky konstruované pro jednotlivé typy střech.

Standartně máme skladem konstrukční prvky na sedlové taškové střechy. Na všechny ostatní typy střech dodáváme na objednávku, avšak s krátkými dodacími lhůtami.

Komponenty SUNFIXSINGS se vyznačují rychlou a snadnou montáží a jednoduchou manipulovatelností, a to díky nízké váze a stavebnicové konstrukci.

Parametry:

  • materiál: tažený hliník – významně nižší vibrace (např. při vyšších rychlostech větru) a je také pevnější než nerez.
  • háky se umisťují až 2,5 metru od sebe, čímž snadno uspoříte čas, materiál i práci (instalace je rychlejší a snadnější) = šetříte peníze z mnoha úhlů pohledu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hliníková univerzální úchytka, která slouží k přichycení panelů s tloušťkou rámu až 40 mm ke konstrukci na střeše. Úchytka je univerzální a přizpůsobí se tloušťce rámu, kterou aktuálně instalujete. Je využitelná jako středová (pro přichycení dvou panelů vedle sebe) i koncová (panel je umístěn pouze z jedné strany úchytky).

Barva: stříbrná
Minimální tloušťka rámu panelu: 32 mm
Maximální tloušťka rámu panelu: 40 mm

DATASHEET: ke stažení ZDE

Specifikace produktů
Název atributuHodnota atributu
PRODUKTOVÝ LIST

ZDE

Produktový tag